Łukasz Kaźmierczak
Łukasz KaźmierczakE-ntuzjasta Digital Marketingu
Witaj zbłąkany wędrowcze „Internetów” na mojej osobistej witrynie internetowej. Jestem Łukasz Kaźmierczak, pochodzę z jednego ze śląskich miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego – dokładniej z Chorzowa. Na co dzień zawodowo zajmuję się SEM’em (SEO + Kampanie AdWords) oraz sporadycznie PPC w innych kanałach online. Doświadczenie zawodowe zbieram od 2012 roku, pierw będąc zatrudnionym w jednej z chorzowskich agencji SEO/SEM, a następnie (aż do dziś) w dziale „SEARCH” katowickiego domu mediowego.

Wychodząc z założenia, że: „WARTO WIEDZIEĆ COŚ O WSZYSTKIM I WSZYSTKO O CZYMŚ”, staram się rozwijać w każdej dziedzinie digital marketingu, gdzie spośród tych wszystkich płaszczyzn najbardziej odpowiada mi inbound marketing. Aby nie być kompletnie zależnym od decyzji biznesowych korporacji Google, zależy mi na budowaniu relacji z grupą docelową. Wywoływaniu efektu, w którym odbiorcy dobrowolnie chłoną komunikaty reklamowe, informacyjne danej marki.

Na własne potrzeby tworze również proste projekty graficzne lub wdrażam funkcjonalne strony internetowe oparte na najpopularniejszym CMSie świata – WordPress. Ostatnio jestem głównie skupiony na poszerzaniu własnych horyzontów. Dlatego swój prywatny czas rezerwuje wyłącznie dla wartościowych projektów.

Miałem okazję brać czynny udział przy działaniach SEO/SEM, takich marek jak:

Dlaczego ProjektLukas?

Projekt powstał z myślą dalszego rozwoju własnych zainteresowań oraz jako kolejny etap mojej przygody z działaniami promocyjnymi w internecie. Sądzę, że wraz z prowadzeniem własnego projektu staną przede mną nowe wyzwania, które pozwolą mi osiągnąć wyznaczony przeze mnie poziom wiedzy/umiejętności. Celem witryny www będzie dzielenie się z wami dotychczas zdobytą wiedzą, opinią na temat wybranych wydarzeń ze świata marketingu internetowego. Do tego celu będę używał wpisów oraz kanałów social media (dlatego zachęcam was do polubienia kanałów SM). Ponadto będzie to zbiór moich działań, w którym będę upubliczniał swoje projekty, inicjatywy, idee.

Chcesz ze mną współpracować?

Jeśli chciałbyś nawiązać ze mną stałą, bądź jednorazową współpracę. Ważne byś wiedział, że cenię sobie dobrą atmosferę oraz współpracę na zasadzie win-win. Przy komercyjnych projektach możesz mnie zatrudnić u siebie na etat lub współpracować na zasadach umowy cywilnoprawnej. Chętnie nawiąże współpracę z innymi geekami w celu wymiany doświadczeń lub przeprowadzenia akcji. Jeśli uważasz się za osobę, która posiada wartościowe umiejętności/produkty – nie wykluczam współpracy na zasadzie barteru! Ponadto, jeśli uznam Twój projekt (tylko niekomercyjny) za wartościowy w mojej osobistej ocenie – nie wykluczam pomocy pro bono!

Miałem okazję współpracować z:

Kontakt

Zastanawiasz się jak zwiększyć przychody z działań internetowych?

Zapraszam do wysłania niezobowiązującego zapytania
Kontakt