Witaj świecie internetów!

Witam wszystkich tych, którzy trafili na mojego bloga. Myślę, że przedstawianie swojej osoby po raz kolejny mija się z celem. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na podstronę opisująca kim jestem. Jest to mój pierwszy oficjalny wpis, będący zarówno testem funkcjonalności mojego szablonu jak i przywitaniem/podziękowaniem tym, którzy będą chcieli czytać moje wpisy.

Na moim blogu będę próbował pisać w bardzo przystępny sposób o SEO, marketingu internetowym i wydarzeniach z tzw. „Internetów”. Będę opisywał rozwiązania na te najpopularniejsze oraz rzadko występujące problemy, przy użytkowaniu internetu. Chciałbym aby informacje były zrozumiane przez wszystkich odwiedzających moje treści. Początkowo będę opisywał podstawowe rzeczy powiązane z wcześniej wymienionymi zagadnieniami. Większość początkowych artykułów będzie raczej skierowana w stronę laików (w końcu trzeba również zadbać o widoczność w wyszukiwarkach na „long tail”), ale nie martwcie się będę chciał również zaskoczyć czymś wyjątkowym bardziej zaawansowanych użytkowników;)

Jeśli jakieś sformułowanie, słowo, zagadnienie nie będzie wystarczająco jasno wytłumaczone – krzyczcie w komentarzach, a postaram się w miarę możliwości wszystko objaśnić ;)

Dlaczego postanowiłem pisać bloga?

Tak naprawdę jest kilka powodów, ale opiszę te najważniejsze. Początkowo chciałem stworzyć stronę internetową, która będzie moją wizytówką, takim własnym curriculum vitae w sieci. Lecz pewnego dnia próbując rozwikłać jeden z tych problemów komputerowych, nie potrafiłem odnaleźć w wyszukiwarce google rozwiązania. Zagwozdka została rozwiązana, ale widząc taki stan rzeczy, postanowiłem, że dobrze byłoby się podzielić swoim doświadczeniem. Bowiem może być wielu innych ludzi z takim kłopotem.

Drugim powodem, który ostatecznie zadecydował o powstaniu bloga, jest chęć dalszego rozwoju w kierunku inboud marketingu. Jako, że do tej pory działałem na płaszczyźnie SEO, rozwój w tym kierunku wydaje mi się naturalny. Jestem pewien, że prowadzenie własnej strony przyczyni się do pogłębienia wiedzy na ten temat. Pierwszym i najważniejszym celem jest zbudowanie unikalnego ruchu na stronę, wykorzystując różne strategie marketingu przychodzącego. Oczywiście nie zamykam się na inne formy reklamy, ale inboud ma być stroną dominującą.

P.S.Tak wiem nie jestem orłem języka polskiego :) Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali co do popełnianych błędów stylistycznych, ortograficznych, czy występujących literówek. Oczywiście jeśli coś zauważycie, czekam na poprawki z waszej strony :)[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]