W komentarzach we wpisie „ranking rejestratorów domen Damian zapytał czy nie byłoby problemu, gdyby zakupił domenę u jednego rejestratora, a hosting u innego. Oczywiście, że wykupienie jednej usługi u jednego operatora, a drugiej nie będzie stanowiło problemu. Rozwiewając wasze wątpliwości sam wykorzystuję taką możliwość, hosting mam w seohost, a domenę w ovh. W tym przypadku przedstawie to na przykładzie linuxpl.com

Jak połączyć domenę z serwerem?


Dla tych, którzy będą chcieli również wykorzystać takową ewentualność. Przygotowałem video jak zmienić dnsy oraz podpiąć domenę pod hosting zewnętrzny. Filmik opieram na przykładzie linuxpl.com (serwer) oraz ovh (domena). Jeżeli chcielibyście abym stworzył dla was screeny, z tego jak połączyć domenę z hostingiem. Tak jak zrobiłem we wpisie o zakupie domeny, dajcie znać w komentarzach.

Jak połączyć domenę z hostingiem?
3.9 (78.75%) 16 votes
The following two tabs change content below.

Łukasz Kaźmierczak

Internety robię w domu mediowym Pimedia
E-ntuzjasta digital marketingu oraz wszelakich metod pozwalających generować wartościowy traffic na projekty internetowe. Związany z branżą "internetów" od 2012 roku. Na co dzień prowadzący kampanie SEM m.in. dla klientów instytucjonalnych, branży motoryzacyjnej, IT oraz farmaceutyczno-medycznej.