Witaj zbłąkany wędrowcze na mojej osobistej witrynie internetowej. Jestem Łukasz i zarabiam na życie pomagając przedsiębiorcom realizować wyznaczone cele związane ze wzrostem działalności. Wykorzystuję do tego wiedzę nabytą z obszaru internetu i nowych technologii – specjalizując się w płatnej odnodze branży SEM (marketing w wyszukiwarkach internetowych m.in. Google, Bing, Yandex).

Doświadczenie zawodowe w branży zbieram nieprzerwanie od 2012 roku. Pnąc się do góry po szczeblach kariery zawodowej, internetowego geeka. Poczynając od pierwszych szlifów na stażach, następnie będąc zatrudnionym w jednej z chorzowskich agencji SEO/SEM, a dziś odpowiadając za kluczowych klientów w dziale SEARCH katowickiego domu mediowego.

Wychodząc z założenia, że: „WARTO WIEDZIEĆ COŚ O WSZYSTKIM I WSZYSTKO O CZYMŚ”, staram się rozwijać i poznać wszelakie dziedziny digital marketingu. Dla potwierdzenia kompetencji z płatnej reklamy w Google. W 2014 roku zostałem certyfikowanym specjalistą reklamy Google AdWords, zdając egzaminy organizowane przez amerykańskiego giganta. Aktualny stan posiadanych certyfikatów znajdziecie klikając -> CERTYFIKATY

Podczas swojej drogi zawodowej pracowałem przy działaniach SEM, marek należących do:

Dlaczego ProjektLukas?

Projekt powstał z myślą dalszego rozwoju własnych zainteresowań oraz jako kolejny etap mojej przygody z działaniami promocyjnymi w internecie. Sądzę, że wraz z prowadzeniem własnego projektu staną przede mną nowe wyzwania, które pozwolą mi osiągnąć wyznaczony przeze mnie poziom wiedzy/umiejętności. Celem witryny www będzie dzielenie się z wami dotychczas zdobytą wiedzą, opinią na temat wybranych wydarzeń ze świata marketingu internetowego. Do tego celu będę używał wpisów oraz kanałów social media (dlatego zachęcam was do polubienia kanałów SM). Ponadto będzie to zbiór moich działań, w którym będę upubliczniał swoje projekty, inicjatywy, idee.

Chcesz ze mną współpracować?

Jeśli chciałbyś nawiązać ze mną stałą, bądź jednorazową współpracę. Ważne byś wiedział, że cenię sobie dobrą atmosferę oraz współpracę na zasadzie win-win. Przy komercyjnych projektach możesz mnie zatrudnić u siebie na etat lub współpracować na zasadach umowy cywilnoprawnej. Chętnie nawiąże współpracę z innymi geekami w celu wymiany doświadczeń lub przeprowadzenia akcji. Jeśli uważasz się za osobę, która posiada wartościowe umiejętności/produkty – nie wykluczam współpracy na zasadzie barteru! Ponadto, jeśli uznam Twój projekt (tylko niekomercyjny) za wartościowy w mojej osobistej ocenie – nie wykluczam pomocy pro bono!

Miałem okazję współpracować z:

Kontakt

Zastanawiasz się jak zwiększyć przychody z działań internetowych?

Zapraszam do wysłania niezobowiązującego zapytania
Kontakt