Łukasz D. K.

Cześć, rozgość się w moim cyfrowym ogrodzie. Jestem Łukasz i zarabiam na życie, pomagając przedsiębiorcom w realizacji celów związanych z rozwojem działalności. Wykorzystuję do tego wiedzę nabytą z obszaru marketingu internetowego i nowych technologii, wywodząc się ze środowiska SEM (marketing w wyszukiwarkach internetowych, m.in. Google).

Jako Górnoślązak na co dzień kieruję się śląskim etosem pracy. Dodatkowo w moim podejściu do pracy jestem zwolennikiem japońskiej filozofii kaizen, która skupia się na ciągłym doskonaleniu poprzez wprowadzanie małych, ale stałych zmian. Takie podejście pozwala mi kontynuować harmonijny rozwój w wybranych przez siebie dziedzinach.

Moja kariera rozpoczęła się w 2012 roku jako stażysta w dziale SEO – agencji interaktywnej PRO Solution. Po roku przeszedłem do katowickiego domu mediowego „PIMEDIA”, gdzie stopniowo awansowałem od juniora SEO do SEM Managera. Następnie, po około rocznej przerwie w karierze zawodowej, postanowiłem zakotwiczyć się w firmie badaj.to i poszerzyć horyzonty w dziedzinie marketing automation, social media, e-mail marketingu oraz nabyć całościowego spojrzenia na marketing.

Pracowałem przy projektach SEM m.in. dla:

Co inni mówią o mojej pracy?

Opinie i rekomendacje

„Szczerze i od serca polecam Łukasza jako rzetelną w swoich obowiązkach osobę. Jestem przekonany że odnajdzie się w każdym zespole i razem z nim będzie gotowy sięgać po więcej.”

Sebastian Kardyś, CEO PRO Solution

Sebastian K. CEO PRO Solution

„Mam przyjemność na co dzień współpracować z Łukaszem. Bardzo sumiennie podchodzi do powierzonych mu zadań, stale rozwija swoje umiejętności, a przede wszystkim jest ekspertem w prowadzeniu kampanii AdWords. Polecam kontakt z Łukaszem, na pewno pomoże w kwestiach reklamy internetowej.”

Michał P.

Michał P. CEO S90

„Współpraca z Łukaszem była owocna i profesjonalna. Zawdzięczam mu bowiem logo, które świetnie wpisuje się w styl w którym projektuję. Łukasz potrafi doradzić, jest kreatywny, a przy tym nie marnuje czasu i swoje zlecenia wykonuje bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam!”

Angelika M.

Angelika M.

Moje doświadczenie możesz zweryfikować m.in. u: