Szczegóły projektu

Umiejętności:

Kategoria:

Szczegóły projektu

Umiejętności:

Kategoria:

Kolejna owocna współpraca za mną. Tym razem miałem okazję pracować z chorzowską projektantką mody – Angeliką Mader. Poszukując inspiracji wśród procesu projektowania logotypu, postanowiłem zaczerpnąć natchnienia – wśród przedmiotów codziennego użytku projektantów ubrań. Przeglądając warsztat pracy branży „mody”, natknąłem się na kilka ciekawych elementów. Jednak największą moją uwagę, przykuły metki przyszywane do ubrań.

Postanowiłem połączyć element metki, widocznej stębnówki wraz ze stylowym, dobrze oddającym charakter projektantki fontem. Barwa logotypu padła na odcienie szarości, idealnie komponujące się z dotychczasowymi pracami Angeliki. Efektem ostatecznym powstały trzy wersje logotypu, z którymi możemy zapoznać się na powyższych zdjęciach. Prezencje mojej pracy „w życiu” można ujrzeć na przedstawionej fotografii konkursowej projektantki.

Współpraca z Łukaszem była owocna i profesjonalna. Zawdzięczam mu bowiem logo, które świetnie wpisuje się w styl w którym projektuję. Łukasz potrafi doradzić, jest kreatywny, a przy tym nie marnuje czasu i swoje zlecenia wykonuje bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam!
Angelika M.Angelika M., Projektantka mody